KURUMSAL

Kurumsal

1990 Yılında kurulan Rames Tekstil 2009 yılında Jewia markasıyla tekstil sektörüne yenilik kazandırmak için çalışmalara başladı. Rames Tekstil,Türk ekonomisinin temeli olan tekstil sektöründe kaliteli ve yenilikçi üretim felsefesini uygulamaktadır. Jewia ismiyle İç giyim sektöründe yeni bir anlayış getirmeyi hedefleyen Rames Tekstil her geçen yıl üretim kapasitesini arttırarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Gelişime açık imalat ve satış odaklı süreklilik arz eden firmamız, gelişen profiliyle çalışmalarını sürdürmektedir.


Misyon & Vizyon

Rames Tekstil olarak Jewia markası altında yaptığımız ihracatlarla ülkemizin tekstil sektördeki olan bilinirliği pekiştirmeyi ,pazar payımızı büyütmeyi hedeflemekteyiz. Rames Tekstil markası ürünlerimizin rahat,kullanışlı ve güzel olması için çalışan üretim ve tasarım kadromuzla müşterilerimize hep daha iyiyi sunmak için çabalıyoruz. Kaliteli ürün çeşidi ile müşteri memnuniyetini kazanmayı ilke edinen ve kendi markasıyla üretim yapıp pazarlayan bir kurum olarak amacımız ulusal ve uluslararası platformda ismini ve kalitesini duyurmak.

İhracat yaptıhımız ülkeler sırasıyla şöyle:

  • FRANSA
  • HOLLANDA
  • AZARBAYCAN


Kalite Anlayışı

Ürünlerimizde süreklilik arz eden kalitepolitikası uyguluyoruz. Böylece markamızın bilinir ve güvenilir konumda olmasını amaçlamaktadır. Kalite en önemli yapı taşlamızdan biridir. Almış olduğumuz ürünler ten ile temas ettiği dikkate alınarak sağlık standartlarına uygun malzeme ve işçilikte tesislemrimizde özenle üretilmektedir. Zengin ürün çeşitliliğine sahip aynı zamanda kalitenin süreklilik göstermesi için çalışan bir firma profili yaşatmaktadır.